Plastové potravinové výrobky

Kvalitní plastové kelímky, vaničky, kbelíky a víčka

Společnost MART je předním českým výrobcem výrobků z plastů. Technologií vstřikování plastů vyrábíme již od roku 1991 kelímky, vaničky, dózy, kbelíky čí víčka pro široké využití v potravinářském, chemickém nebo stavebním průmyslu i v dalších odvětvích. V internetovém obchodě www.mart-plastic.eu nabízíme široký sortiment našich produktů za výhodné ceny. Objednané zboží každý týden rozvážíme do všech regionů České republiky.

I.) Velký výběr kulatých, oválných i hranatých kelímků

V kategorii "plastové potravinové výrobky" naleznete široký výběr kulatých i oválných kelímků pro všestranné využití. V nabídce máme kulaté kelímky o obsahu 100–1100 ml, oválné kelímky o obsahu 150 – 420 ml, obdélníkové vaničky o obsahu 150 – 250 ml a čtvercové vaničky a obsahu 140 – 240 ml. Víčka jsou zajištěna pojistkou, některé z kulatých kelímků a oválné kelímky jsou opatřeny oušky. Kelímky vyrábíme v různých barevných odstínech, dodáváme také etikety na víčka a u některých typů nabízíme potisk ofsetovou technologií. K dispozici máme také technologii IML – vkládání etiket do formy.

II.) Plastové kbelíky pro využití jako obaly i úklidové kbelíky

Součástí nabídky je rovněž široký sortiment plastových kbelíků. Vyberte si pro své účely kulaté kbelíky s víčkem o obsahu 1,6–32 litrů. Vyrábíme i oválné kbelíky s víčkem a pojistkou o obsahu v rozmezí 2,3-18,9 litru, hranaté kbelíky o obsahu v rozmezí 2,3 – 10,7 litru. Kulaté, oválné i hranaté kbelíky dodáváme v různém barevném provedení, víčka a ouška mohou být barevně odlišená. Kbelíky lze potisknout ofsetovým tiskem, opatřit klasickými etiketami nebo etiketami vkládanými do formy (technologie IML). V kategorii kbelíků najdete také různobarevné úklidové kbelíky s možností dokoupení víčka i potisku ofsetem.

III.) Kelímky a vaničky PRO PAC s bezpečnými EURO víčky

Zejména jako potravinářské obaly se uplatní plastové vaničky a pohárky PRO PAC s víčky, opatřené spolehlivými EURO víčky se čtyřnásobnou pojistkou. Dodáváme jak měkké kulaté PRO PAC kelímky z průhledného plastu 125, 200 a 250 ml, tak i hranaté vaničky PRO PAC o objemu 125–500 ml. Na hranaté vaničky i kulaté kelímky lze použít bezpečná EURO víčka, která vyrábíme v různém barevném provedení. Víčka je možné opatřit etiketou.

Poptávkový formulář

Vyplňte a pošlete nám tento poptávkový formulář a my Vám v co nejkratší možné době zašleme nabídku.

Designer logo